POZOR! PODESTÝLKOVÉ PELETY SE SLEVOU!

TOPNÉ PELETY

Vyrábíme a prodáváme pelety na topení s vysokou výhřevností. Naše topné pelety Premium u nás nakoupíte v balení na paletách. Na výběr máte balení bez dopravy, kdy nabízíme přímý odběr pelet na naši firmě. Pokud si chcete nechat pelety dovézt, nabízíme méně rozměrné balení palety, kdy je celkový rozměr a hmotnost přizpůsobena požadavkům přepravní společnosti. Vysokou kvalitu našich pelet oceňují již řadu let zákazníci po celé Evropě. Topte i Vy ekologicky a vyzkoušejte naše certifikované topné pelety.

Topné pelety PREMIUM - produkt přírody pro čistou přírodu!

pelety 600
Akce Tip Doprava zdarma
Topné smrkové pelety 600kg
5 450 Kč
4 900 Kč
(–10 %)

Paleta vysoce kvalitních topných pelet. Doprava u tohoto produktu je ZDARMA a bude realizována přepravní společností Doprava na paletách. Nákupem těchto pelet získáte vysoce kvalitní certifikované ekologické topné pelety. Nakupujte pelety od přímého výrobce v ČR.

5 dnů 
Detail
Kód: 0037
paleta osobni odber
Akce Tip
Topné smrkové pelety 975kg - osobní odběr
5 750 Kč
5 200 Kč
(–10 %)

Paleta vysoce kvalitních topných pelet. Uvedená cena platí v případě osobního odběru v našem výrobním závodě. Nákupem těchto pelet získáte vysoce kvalitní certifikované ekologické topné pelety. Nakupujte pelety od přímého výrobce v ČR.

3 dny 
Detail
Kód: 0015
2 položek celkem