7,9 Kč/kg OSOBNÍ ODBĚR I DOPRAVOU
Značka: PREMIUM PELLETS

topné pelety 750 kg certifikace ENplus A1

5 900 Kč / paleta 4 876,03 Kč bez DPH 7,87 Kč / 1 kg
Skladem

Paleta 750 kg vysoce kvalitních topných dřevných pelet. Certifikované topné dřevné pelety z kvalitních smrkových pilin, bez chemických pojiv!

Certifikace: ENplus A1

Doprava: Osobní odběr nebo doručení dopravcem GEIS nebo Doprava na paletách dle ceny na základě PSČ místa dodání (DOPRAVA ZDARMA pro MAX. 4 PALETY).

Kategorie: Topné pelety
Hmotnost: 750 kg

Naše topné pelety jsou 100% vyrobeny z tříděných smrkových pilin, neobsahují žádná chemická pojiva, vyznačují se vysokou výhřevností a nízkým obsahem popele. Pelety vyrábíme na moderní automatické lince a díky kvalitě slisování mají minimální odrol. Jsou baleny v perforovaných PE obalech po 15kg, který brání proniknutí atmosférické vlhkosti a současně umožňuje čistou a bezprašnou manipulaci při skladování i topení. Spalováním těchto pelet nevznikají v kamnech žádné nápeky.

Při použití pelet se prosím řiďte instrukcemi k provozování konkrétního topného zařízení. Malé množství popele, které při hoření vznikne, lze použít jako účinné zahradní hnojivo. Dřevné pelety skladujte v suchu a nevystavujte přímému slunečnímu záření. Při manipulaci se dřevné pelety nesmí dostat do kontaktu s vodou.

PARAMETRY NAŠICH PELET

CERTIFIKACE: ENplus A1

SUROVINA: čistý odkorněný smrk

SLOŽENÍ: smrková pilina

PRŮMĚR: 6 mm

VÝHŘEVNOST: >=16,5  MJ/kg

OBSAH POPELE: <=0,7 %

OBSAH VODY: <=8,5 %

HMOTNOST PALETY NETTO: 750 kg

HMOTNOST PYTLE: 15 kg

BALENÍ: 1 paleta = 50 pytlů x 15 kg = 750 kg

SKLADOVÁNÍ: palivo skladujte v suchu!