Vážení zákazníci, aktuální nedostatek hlavní suroviny pro výrobu topných pelet nás nutí aktuálně omezit jejich výrobu. K obnovení by mělo dojít na konci července 2022. Objednávky na topné pelety mají nyní status předobjednávky a ihned, jak budeme schopni pelety dodat, ozveme se vám. Aktuálně bohužel nedokážeme garantovat ani přesný termín doručení a ani cenu topných pelet. Podestýlkových pelet se tyto komplikace netýkají a objednávky odesíláme obratem! Děkujeme za pochopení.
Tip
Kód: 0015 | Značka: PREMIUM PELLETS

Topné smrkové pelety 975 kg - osobní odběr

138 hodnocení
9 300 Kč
Skladem od 1.8.2022

Paleta vysoce kvalitních topných pelet. Uvedená cena platí v případě osobního odběru v našem výrobním závodě. Nákupem těchto pelet získáte vysoce kvalitní certifikované ekologické topné pelety. Nakupujte pelety od přímého výrobce v ČR.  

Kategorie: Topné pelety
Záruka: 2 roky

Nabízené topné pelety naší společností PREMIUM PELLETS s.r.o. jsou 100% vyrobeny z tříděných smrkových pilin. Topné pelety se vyznačují vysokou výhřevností a jejich spálením vzniká minimum popela, který díky ekologickému zpracování lze použít jako účinné hnojivo pro Vaši zahrádku. V balení pelet najdete minimální odrol a v peletách je velice nízký obsah vody. Spalováním pelet nevznikají v kamnech žádné nápeky.

 

PARAMETRY TOPNÝCH PELET

 

CERTIFIKACE: ENplus A1

SLOŽENÍ: SMRKOVÁ PILINA

PRŮMĚR: 6 mm                                                                      

VÝHŘEVNOST: >=16,5  MJ/kg

OBSAH POPELE: <=0,7 %

BALENÍ: 1 paleta = 65 balení x 15 kg = 975 kg

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení