POZOR! PODESTÝLKOVÉ PELETY SE SLEVOU!
Akce Doprava zdarma
Kód: 0038 | Značka: Premium Pellets

Podestýlkové pelety PREMIUM EXTRA Paket

560 Kč 700 Kč Sleva 20 %
Skladem

Výhodné balení 5ks podestýlkových pelet s akční slevou 20% a dopravou zdarma!

Podestýlkové pelety PREMIUM jsou 100% přírodní, bezprašné a jsou ekologickým produktem. Použití pelet zajistí suchou klec pro Vašeho miláčka. Zároveň do sebe podestýlkové pelety výborně navazují nepříjemný zápach.

Kategorie: Podestýlkové pelety
Záruka: 2 roky

A tak zápach z klece Vašeho domácího mazlíčka je při použití podestýlkových pelet minulostí. Pelety skvěle vážou tekutiny i ostatní vlhkost. Pelety jsou vyráběny z tříděných smrkových pilin a jejich použití zajistí pro Vašeho domácího mazlíčka ideální suchou klec a život bez alergických reakcí. Podestýlkové pelety vytvoří pro Vaše domácí miláčky ideální životní podmínky. Jejich vysoká kvalita, bezprašnost a vysoká absorpční schopnost zajistí suchou klec.

 

Proč podestýlkové pelety PREMIUM PELLETS?

  • 100 % přírodní produkt ze smrkové piliny
  • neobsahují žádné chemické příměsi
  • výborné absorpční vlastnosti
  • pohlcují pachy
  • jsou bezprašné
  • likvidace možná s komunálním odpadem či v kompostu

 

Hodnocení podestýlkových pelet od našich zákazníků:

Peletky jsou malé a tím příjemnější, pohodlnější pro tlapky zvířátek. Jejich krásně hladký povrch zabraňuje prašnosti.  Skvěle jste mě překvapil! Vaše podestýlka je lepší než má konkurence a dokonce lepší než silikagel! 7 dní měl jeden z mých králíčků Vaši podestýlku, za tu dobu jsem nezaznamenala žádný zápach. Když jsem podestýlku vysypávala ze záchodku tak ani trochu neprášila a nebyla přilepená ke dnu (tak jak se mi to stávalo s jinými podestýlkami). 

Máte báječný produkt! Pokud je to možné, zapracujte na obalu a zákazníci Vám utrhnou ruce. Mě osobně jste přesvědčili o kvalitě a asi se tímto dnem stávám Vaším stálým zákazníkem.

Tereza

 

Vyzkoušel jsem Vaše podestýlkové pelety pro své mazlíčky. Mám doma terárium s agamou, děti mají morče a kocoura. U všech jsem jako podestýlku použil peletky od Vás a jsem opravdu překvapen nejen kvalitou a vysokou schopností podestýlky pojmout (hlavně u kocoura) veškerý zápach. Na peletkách je opravdu viditelné, že se nejedná o podřadný produkt, ale že jako výchozí surovina ke zpracování je kvalitní materiál. Nedrolí se a nepráší. Za mě vysoká spokojenost a budu jen doporučovat.

Díky Petr