Vážení zákazníci, objednávky realizované do 16.12. 2021 Vám odešleme ještě do Vánoc. Objednané zboží po 16.12.2021 budeme zasílat od 3.1.2022. Děkujeme za pochopení.
Akce Doprava zdarma
Kód: 0039 | Značka: Premium Pellets

Podestýlkové pelety PREMIUM MAXI Paket 100l

Neohodnoceno
1 160 Kč 1 450 Kč Sleva 20 %
Skladem

Výhodné velké balení 10ks podestýlkových pelet s akční slevou 20% a dopravou zdarma!

Podestýlkové pelety PREMIUM jsou 100% přírodní, bezprašné a jsou ekologickým produktem. Použití pelet zajistí suchou klec pro Vašeho miláčka. Zároveň do sebe podestýlkové pelety výborně navazují nepříjemný zápach. Balení 10x 10litrů.

Kategorie: Podestýlkové pelety
Záruka: 2 roky

A tak zápach z klece Vašeho domácího mazlíčka je při použití podestýlkových pelet minulostí. Pelety skvěle vážou tekutiny i ostatní vlhkost. Pelety jsou vyráběny z tříděných smrkových pilin a jejich použití zajistí pro Vašeho domácího mazlíčka ideální suchou klec a život bez alergických reakcí.Podestýlkové pelety vytvoří pro Vaše domácí miláčky ideální životní podmínky. Jejich vysoká kvalita, bezprašnost a vysoká absorpční schopnost zajistí suchou klec.

 

Proč podestýlkové pelety PREMIUM PELLETS?

  • 100 % přírodní produkt ze smrkové piliny
  • neobsahují žádné chemické příměsi
  • výborné absorpční vlastnosti
  • pohlcují pachy
  • jsou bezprašné
  • likvidace možná s komunálním odpadem či v kompostu

Likvidace podestýlkových pelet je možná v běžném komunálním odpadu, protože jejich použitím - absorpcí vlhkosti vzniknou z peletek zase zpět předtím slisované piliny, které se zase vracejí zpět do přírody, jsou tak 100% rozložitelné a tedy ohleduplné k životními prostředí.

 

 

Hodnocení podestýlkových pelet od našich zákazníků:

 

"Musím říct, že jsem úplně nadšená. Nejvíce mě na á uchvátila krásná vůně dřeva, ale hlavně se také nikde nic nepráší a kocouři konečně nic nevyhazují ze svých záchůdků. I cenově vycházejí mnohem lépe, než kočkolit."

Lucie B.

 

Peletky jsou malé a tím příjemnější, pohodlnější pro tlapky zvířátek. Jejich krásně hladký povrch zabraňuje prašnosti.  Skvěle jste mě překvapil! Vaše podestýlka je lepší než má konkurence a dokonce lepší než silikagel! 7 dní měl jeden z mých králíčků Vaši podestýlku, za tu dobu jsem nezaznamenala žádný zápach. Když jsem podestýlku vysypávala ze záchodku tak ani trochu neprášila a nebyla přilepená ke dnu (tak jak se mi to stávalo s jinými podestýlkami). 

Máte báječný produkt! Pokud je to možné, zapracujte na obalu a zákazníci Vám utrhnou ruce. Mě osobně jste přesvědčili o kvalitě a asi se tímto dnem stávám Vaším stálým zákazníkem.

Tereza

 

Vyzkoušel jsem Vaše podestýlkové pelety pro své mazlíčky. Mám doma terárium s agamou, děti mají morče a kocoura. U všech jsem jako podestýlku použil peletky od Vás a jsem opravdu překvapen nejen kvalitou a vysokou schopností podestýlky pojmout (hlavně u kocoura) veškerý zápach. Na peletkách je opravdu viditelné, že se nejedná o podřadný produkt, ale že jako výchozí surovina ke zpracování je kvalitní materiál. Nedrolí se a nepráší. Za mě vysoká spokojenost a budu jen doporučovat.

Díky Petr

 

PODESTÝLKOVÉ peletky vyzkoušeny, králík je má v záchodku a nemá připomínky a já jsem spokojená, nejen hodně nasáknou, ale i absorbují pach - záchodek není cítit. :)

Jana Duvetorre

 

Úžasná přírodní podestýlka ze smrkových pilin. Perfektně pohlcují pach jak u koček tak u králíka, nic není cítit ani po týdnu používání! Po vyzkoušení množství značek je tato nejlepší za x let a doopravdy nepráší jako jiné a ani se nevynáší ze záchodku, takže jsou spokojení úplně všichni. Děkujeme za možnost vyzkoušet v podobě výhry a vřele doporučujeme!! :)

Veronika D.